Brandon Bays aitab tungida enda sisemusse


Brandon Bays

Keda meist ei painaks kehalised, vaimsed või hingelised probleemid! Küsimus – ja lahendus – on selles, kust otsida võtit või retsepti, mis aitab neist vabaneda.Järgnev intervjuu pakub ühte võimalust. Uskuge või mitte, valik on teie!

Brandon Bays, Ameerikast pärit motivatsioonikõneleja, kes peab sel nädalalõpul Tallinnas seminari, tunnistab meie kahetunnise vestluse poole peal Viru hotelli 14. korruse sviidis, et tajus juba esimesest pilgust, kui mind tervitas, et olen ratsionaalset mõtlemist esindav skeptik. «Mulle meeldivad skeptikud!» kuulutab ta.


Lõppeks, tunnistab 61-aastane Bays, oli ta ise samuti skeptik, kui läks 23 aastat tagasi oma elu esimesele Rännakule. Arstid leidsid tal kõhus korvpallisuuruse kasvaja, ent vaatamata tohtrite keelitustööle keeldus Bays operatsioonile minemast. Ta otsustas oma jõududega kasvajast jagu saada. Ja nagu ta kirjutab oma üleilmses bestselleris «Rännak», mida on müüdud üle miljoni, siis saigi.


Viide ülejäänud loole: http://naine24.postimees.ee/3120975/brandon-bays-aitab-tungida-enda-sisemusse

63 views0 comments
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon

Dear visitor, please leave your email so we can keep you up to date with our activities that support you on your journey of life. Thank you!

Irene Kaljuste

Customer relations and events
Tel: +372 58 104 600
E-mail: irene@rannak.ee

Chiflow OÜ

Faehlmanni 48/2, Tallinn, Eesti
Reg. code 11988902

IBAN: EE887700771001168885